Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ПравилаИндексPortalКалендарГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложение за Съобщения

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Asterix
Сървър Админ
Сървър Админ
avatar


Брой мнения : 11
Age : 42
Местожителство : Русе
Registration date : 25.02.2008

Предложение за Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Предложение за Съобщения   Предложение за Съобщения Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 10:14 pm

В последно време като се реша да вляза в сървъра той е спрян. Идеята ми е да се направи тема или раздел, където да се съобщава че примерно "Сървъра е спрян за профилактика до: dd.MM hh:mm" или там каквото се случва. По този начин всеки който влезе във форума ще може да разбере кога се очаква да е отново на линия.

Надявам се да се обмисли като възможност.

П.П. Може просто да съм късметлия и затова да го нацелвам в такива моменти. Smile
Върнете се в началото Go down
Bressan
Модератор
Модератор
Bressan


Брой мнения : 56
Местожителство : България , Варна
Registration date : 27.02.2008

Предложение за Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за Съобщения   Предложение за Съобщения Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 10:19 pm

NeBuL написа:
Тези дни имахме проблеми с едно хакерче но се разбрахме с него и от утре сървъра е отново на линия.
До преди няколко дни;седмици не беше спиран заради профилактики...
Пък и не всеки потребител на сървър-а влиза във форума. Unsure
Но идеята ти е добра (ЗА) !
Върнете се в началото Go down
crazy
Сървър Админ
Сървър Админ
crazy


Брой мнения : 10
Местожителство : Стара Загора
Registration date : 09.03.2008

Предложение за Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за Съобщения   Предложение за Съобщения Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 10:43 pm

и аз съм за Smile
Върнете се в началото Go down
NeBuL
Чавдар Богданов
Чавдар Богданов
NeBuL


Брой мнения : 48
Age : 36
Местожителство : Elin Pelin
Registration date : 25.02.2008

Предложение за Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за Съобщения   Предложение за Съобщения Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 11:26 pm

Сървър-а има проблеми при който не мога да преценя кога ще е онлайн или офлайн за съжаление.
Когато съм тук ще го пусна, когато не - не...Sorry
Сами виждате, че изхвърля, ресва и т.н. не го оправям, защото се очаква нов комп на който ще бъде преместен сървър-а, но за съжаление нещата се проточиха.

Има 2 вариянта при коитo да процедирам!
Единия е да го пускам без грам lag, но с опасност да забие на не определено време и 2рия да го пускам постояннен, но с лего засичане (не lag) все едно са Ви бавни комповете.

by Bressan
Върнете се в началото Go down
https://flextrycs.bulgarianforum.net
IzNeNaDa
Сървър Админ
Сървър Админ
avatar


Брой мнения : 10
Registration date : 29.02.2008

Предложение за Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за Съобщения   Предложение за Съобщения Icon_minitimeСря Апр 09, 2008 8:15 pm

абе и при мен се очаква нов комп просто не се знае кога(2 дена,2 седмм,2 месеца,мое и да не ми купят комп) по принцип не съм много оптимистично настроен но все пак има една муничка светулчица в тунела ....






БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ !!!!! (аз не съм но ви препоръчвам да станете ) :Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложение за Съобщения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложение за Съобщения   Предложение за Съобщения Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложение за Съобщения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребители :: Предложения-
Идете на: