Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ПравилаИндексPortalКалендарГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имам идея ! :)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
crazy
Сървър Админ
Сървър Админ
crazy


Брой мнения : 10
Местожителство : Стара Загора
Registration date : 09.03.2008

Имам идея ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Имам идея ! :)   Имам идея ! :) Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 12:33 pm

Няма ли да е по-добре да се сложат малко нови карти в класика, защото по цял ден се играе dust, dust2, aztec, inferno и понякога cbble. Според мен малко карти няма да е лошо Smile :P
Върнете се в началото Go down
Bressan
Модератор
Модератор
Bressan


Брой мнения : 56
Местожителство : България , Варна
Registration date : 27.02.2008

Имам идея ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам идея ! :)   Имам идея ! :) Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 12:41 pm

Има такава тема! Off topic


//Тъй и тъй си започнал тема нека и аз се изкажа - желателно е това самоубийство така да го нарека да се махне...Хем мен дразни хем играчите.
Искам да се махне, защото ако играч има хубави фрагове от рода 8-0;15-0;20-0 и бомбата гръмне играта да го убие.Или когато има един CT и много T и изтече времето те умират!


Последната промяна е направена от Bressan на Пон Апр 07, 2008 5:01 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
crazy
Сървър Админ
Сървър Админ
crazy


Брой мнения : 10
Местожителство : Стара Загора
Registration date : 09.03.2008

Имам идея ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам идея ! :)   Имам идея ! :) Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 12:43 pm

чак сега я видях Sad но така и така брес започна др тема и мен ме дразни това Sad трябва да се махне наистина Tongue
Върнете се в началото Go down
NeBuL
Чавдар Богданов
Чавдар Богданов
NeBuL


Брой мнения : 48
Age : 36
Местожителство : Elin Pelin
Registration date : 25.02.2008

Имам идея ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам идея ! :)   Имам идея ! :) Icon_minitimeПон Апр 07, 2008 10:40 pm

Писна ми да пиша по 100 пъти едни и същи неща.

Когато има 1 КТ и много Т и времето изтече те умират защото не са си свършили работата(заложили бомбата).
Това ме навещда на 2-рата ми мисъл!
Умират защото са нагли за фрагове ти сам каза 15-0 8-0! Когато играят с отбора(team play) пак ще са с тези фрагове но няма да умират Wink

А за картите няма какво да говоря... щом несъм сложил още мапове значи така съм преценил!!!
Върнете се в началото Go down
https://flextrycs.bulgarianforum.net
Sponsored content





Имам идея ! :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам идея ! :)   Имам идея ! :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имам идея ! :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Recycle Bin-
Идете на: