Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ПравилаИндексPortalКалендарГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Аз и Rock Lee го отнасяме

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Hatake_Kakashi
Bot
Bot
avatar


Брой мнения : 3
Registration date : 28.02.2008

Аз и Rock Lee го отнасяме Empty
ПисанеЗаглавие: Аз и Rock Lee го отнасяме   Аз и Rock Lee го отнасяме Icon_minitimeСря Мар 26, 2008 10:12 pm

Такааа направих тази тема с огледа на Бановете сложени на мен и на Rock Lee. Подвизавах с в този сървар (а и в други) под името Hatake Kakashi. Аз и Rock Lee се много добри приятели отдавна. Ta първо за мен - получих бан защото напсувах админа Sad . Лошо наистина, но все пак имаше защо да го правя. Rock Lee е едно от най-честните момчета, които познавам и съм абсолютно 100% сигурен, че не е използвал хак. Нито при първия БАН, нито при втория, нито някога. Този човек просто е добър - приемете го. След като ми сподели, че е банат заради някакви си там ламери дето го наричали хак и админа го баннал се ядосах страшно много. Следващата игра си сложих ник "NeBuL Da Go Duha" Sad Sad . Сега като си помисля тов беше доста грубичко, но в последствие разбрах, че Rock Lee е баннат наистина от NeBuL. След това получих БАН. Та странното е, че всякакви хорица пускат хак и никой нищо не им казва, а хора като noci и Rock Lee получават баницата защото са по-добри Laughing Laughing Laughing .Всъщност се получава нещо като voteban-ът в Source. Знам, че вероятността моя БАН да бъдет премахнат е почти нулева, но поне моля БАНЪТ на Rock Lee да бъде махнат. И накрая искам да се извиня пак, че напсувах админа.

Hatake Kakashi
Върнете се в началото Go down
noci
Bot
Bot
noci


Брой мнения : 8
Местожителство : Neverland
Registration date : 29.02.2008

Аз и Rock Lee го отнасяме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и Rock Lee го отнасяме   Аз и Rock Lee го отнасяме Icon_minitimeЧет Мар 27, 2008 3:28 am

Нема СмиСъЛ никои няма да те чуе.

Ще кажат "щом е сложен бана значи има за кво".Грам не им пука! Wink Wink
Върнете се в началото Go down
Bressan
Модератор
Модератор
Bressan


Брой мнения : 56
Местожителство : България , Варна
Registration date : 27.02.2008

Аз и Rock Lee го отнасяме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и Rock Lee го отнасяме   Аз и Rock Lee го отнасяме Icon_minitimeЧет Мар 27, 2008 5:04 pm

Забелязъл съм че всички играчи които ми имат скайпа и когато отнесът бан ми пишат какво е станало.Първото което казват е че не са играли с хак и т.н. (т.е. пълно невинни) но ми прави друго впечатление че когато им кажа да влязат и да се оплачат във форума казват че било все 1...Ако ще играеш с хак едва ли ще ти пука за банна?!

Arrow За банна на Hatake Kakashi съм съгласен...
RULES написа:
4. Всякакви обидни думи и/или заплахи ще се считат нарушение, като резултат от което, потребителят може да бъде наказан от админите със (slap,slay). Потребителските имена също, не трябва да съдържат обиди и/или заплахи.
...избрал си неподходящия човек за обидата си.Другия път избери аз да съм жертвата!

Arrow noci щом няма да чуем и не ни пука не играй в сървърите...Като гледам и на тебе не ти пука какво правиш тук тогава ?!? Stupid
Върнете се в началото Go down
Hatake_Kakashi
Bot
Bot
avatar


Брой мнения : 3
Registration date : 28.02.2008

Аз и Rock Lee го отнасяме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и Rock Lee го отнасяме   Аз и Rock Lee го отнасяме Icon_minitimeЧет Мар 27, 2008 7:40 pm

Поне на Rock Lee махнете бана момчето е свестно. Не играе с хак.
Върнете се в началото Go down
noci
Bot
Bot
noci


Брой мнения : 8
Местожителство : Neverland
Registration date : 29.02.2008

Аз и Rock Lee го отнасяме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и Rock Lee го отнасяме   Аз и Rock Lee го отнасяме Icon_minitimeЧет Мар 27, 2008 9:57 pm

И аз сам свестен и не играя с хак и несам и псувал даже и имам бан.Представи си какво раководство има само сървърът...дано да махнат бана на Rock Lee и аз съм на мнение че не играл с хак.
Върнете се в началото Go down
IzNeNaDa
Сървър Админ
Сървър Админ
avatar


Брой мнения : 10
Registration date : 29.02.2008

Аз и Rock Lee го отнасяме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и Rock Lee го отнасяме   Аз и Rock Lee го отнасяме Icon_minitimeЧет Мар 27, 2008 11:21 pm

ам какво искашда направи небул е ?! аз мноо се нервя като почнете да се правите на мноо отворени и почнете да псувате .много добре знаете как се нервя от такива -е представете си небул..и ако аз бях на негово място и аз бих постъпил така ...подкрепям го ...




п.с. компа ми си прави майтап тука няколко дена ,ще го изхвърлям ...така че нема играя мноо често ...ае бб от мен (поне за няколко седм)
Върнете се в началото Go down
Hatake_Kakashi
Bot
Bot
avatar


Брой мнения : 3
Registration date : 28.02.2008

Аз и Rock Lee го отнасяме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и Rock Lee го отнасяме   Аз и Rock Lee го отнасяме Icon_minitimeПон Мар 31, 2008 8:51 pm

сега се зачетох по правилата и никаде не пише, че след псуване следва бан.
Върнете се в началото Go down
Bressan
Модератор
Модератор
Bressan


Брой мнения : 56
Местожителство : България , Варна
Registration date : 27.02.2008

Аз и Rock Lee го отнасяме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и Rock Lee го отнасяме   Аз и Rock Lee го отнасяме Icon_minitimeПон Мар 31, 2008 8:55 pm

Замисли се, ако беше главния админ!Дали няма да ме баннеше, ако бях те напсувал или ник-а ми да съдържа глупости осносно админ.... Suspect
-------------------
Затварям темата!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Аз и Rock Lee го отнасяме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аз и Rock Lee го отнасяме   Аз и Rock Lee го отнасяме Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Аз и Rock Lee го отнасяме
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребители :: Проблеми и Оплаквания-
Идете на: