Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ПравилаИндексPortalКалендарГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Не знам как да го нарека..

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
dumbass.rocklee
Bot
Bot
dumbass.rocklee


Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 28.02.2008

Не знам как да го нарека.. Empty
ПисанеЗаглавие: Не знам как да го нарека..   Не знам как да го нарека.. Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 9:55 pm

Значи..моето предложение е когато някои от играчите бъде обит да вижда само играчите от неговия отбор...защото играчите могат да си подсказват по Skype.Моля ви,обърнете внимание на зададената от мен тема!!! Yes Thumb up
Върнете се в началото Go down
Bressan
Модератор
Модератор
Bressan


Брой мнения : 56
Местожителство : България , Варна
Registration date : 27.02.2008

Не знам как да го нарека.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не знам как да го нарека..   Не знам как да го нарека.. Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 10:04 pm

dumbass.rocklee написа:
Значи..моето предложение е когато някои от играчите бъде обит да вижда само играчите от неговия отбор...защото играчите могат да си подсказват по Skype.Моля ви,обърнете внимание на зададената от мен тема!!! Yes Thumb up
Еми според мен ще е малко по-трудно специално за админите защото трябва да минат SPEC за да гледат определен играч с хак и т.н. пък има възможност да го гледа докато е мъртъв.Разбира се говоря ако играча е от другия отбор.Но идеята не е лоша...
Върнете се в началото Go down
dumbass.rocklee
Bot
Bot
dumbass.rocklee


Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 28.02.2008

Не знам как да го нарека.. Empty
ПисанеЗаглавие: не е така..   Не знам как да го нарека.. Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 10:28 pm

Штом си админ си ДЛЪЖЕН да минеш SPEC за да гледаш даден играч Razz
Върнете се в началото Go down
NeBuL
Чавдар Богданов
Чавдар Богданов
NeBuL


Брой мнения : 48
Age : 36
Местожителство : Elin Pelin
Registration date : 25.02.2008

Не знам как да го нарека.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не знам как да го нарека..   Не знам как да го нарека.. Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 11:08 pm

Сървърите са от достатачно време за да мога да помисля за това и да преценя как е по добре.
Щом несъм забранил играчите да гледат и двата team-a значи така съм преценил!

И Dumbas Админа е длъжен да махне хакера но несъм написал по-какъв начин трябва да го направи!
Върнете се в началото Go down
https://flextrycs.bulgarianforum.net
hellraizor
-----VIP-----
-----VIP-----
hellraizor


Брой мнения : 38
Age : 36
Местожителство : София
Registration date : 26.02.2008

Не знам как да го нарека.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не знам как да го нарека..   Не знам как да го нарека.. Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 3:16 am

dumbass.rocklee написа:
играчите могат да си подсказват по Skype

Също така могат, и ще бъдат наказани за такава постъпка! Забранено е! Идеята на freechase камерата не е да подсказваш, а да гледаш. И със и без това, винаги може да се подсказва.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Не знам как да го нарека.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не знам как да го нарека..   Не знам как да го нарека.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Не знам как да го нарека..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребители :: Предложения-
Идете на: