Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ПравилаИндексPortalКалендарГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Моля ви махнете ми бана

Go down 
+3
IzNeNaDa
Bressan
crazy
7 posters
АвторСъобщение
crazy
Сървър Админ
Сървър Админ
crazy


Брой мнения : 10
Местожителство : Стара Загора
Registration date : 09.03.2008

Моля ви махнете ми бана Empty
ПисанеЗаглавие: Моля ви махнете ми бана   Моля ви махнете ми бана Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 2:15 am

Направих грешката да си пусна хака заради един хакер, но тогава нямаше админи и си помислих че ако пусна хака той ще махне неговия и ще можем да продължим да играем както си играехме, но точно тогава админа влезна и ме видя че бях пуснал хака и ме бан. Дайте своите мнения по темата плс.
Върнете се в началото Go down
Bressan
Модератор
Модератор
Bressan


Брой мнения : 56
Местожителство : България , Варна
Registration date : 27.02.2008

Моля ви махнете ми бана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви махнете ми бана   Моля ви махнете ми бана Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 11:23 am

Добре си направил...Но и админа добре е направил!
Върнете се в началото Go down
IzNeNaDa
Сървър Админ
Сървър Админ
avatar


Брой мнения : 10
Registration date : 29.02.2008

Моля ви махнете ми бана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви махнете ми бана   Моля ви махнете ми бана Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 11:47 am

по този въпрос-като видиш некой с хак и нема админи(моя съвет е -да си излееш душата :Д и да си смениш името за да не ти се разваля ранка ) но в никакъв случай да не си пускаш хак . а това че имаш хак на компа си говори много лошо за тебе и аз съм ДА НЕ ТИ СЕ МАХА БАНА.
Върнете се в началото Go down
crazy
Сървър Админ
Сървър Админ
crazy


Брой мнения : 10
Местожителство : Стара Загора
Registration date : 09.03.2008

Моля ви махнете ми бана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви махнете ми бана   Моля ви махнете ми бана Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 1:17 pm

еми аз да изтеглих някакъв хак и го изтрих и може да ти послушам съвета iznenada, но нз вие решете дали да ми махнат бана
Върнете се в началото Go down
NeBuL
Чавдар Богданов
Чавдар Богданов
NeBuL


Брой мнения : 48
Age : 36
Местожителство : Elin Pelin
Registration date : 25.02.2008

Моля ви махнете ми бана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви махнете ми бана   Моля ви махнете ми бана Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 2:54 pm

crazy написа:
Направих грешката да си пусна хака заради един хакер, но тогава нямаше админи и си помислих че ако пусна хака той ще махне неговия и ще можем да продължим да играем както си играехме, но точно тогава админа влезна и ме видя че бях пуснал хака и ме бан. Дайте своите мнения по темата плс.

Почти винаги съм склонен да простя. Виждам че си послушал съвета ми и написа във форума.
След няколко мнения ще реша какво да те правя.

По-добре е да си признаеш и да разбереш грешката си отколкото да замълчиш и да я повториш!

Помагам еднократно Wink
Върнете се в началото Go down
https://flextrycs.bulgarianforum.net
Bressan
Модератор
Модератор
Bressan


Брой мнения : 56
Местожителство : България , Варна
Registration date : 27.02.2008

Моля ви махнете ми бана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви махнете ми бана   Моля ви махнете ми бана Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 4:15 pm

Аз съм ЗА махането на банна на crazy при условието че е направил така Smile
Върнете се в началото Go down
hellraizor
-----VIP-----
-----VIP-----
hellraizor


Брой мнения : 38
Age : 36
Местожителство : София
Registration date : 26.02.2008

Моля ви махнете ми бана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви махнете ми бана   Моля ви махнете ми бана Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 4:23 pm

IzNeNaDa написа:
а това че имаш хак на компа си говори много лошо за тебе

Аз имам 3-4 хака на компютъра. И какво от това?!. Не можеш да съдиш човек по това какво има на компютъра.

По въпроса: да пуснеш хак срещу хакер не е решението на проблема ти. Както вече казаха, сменяваш ника и търсиш админ. Ако няма няма. Можеш да запишеш демо на хакера, качваш го, някой от екипа го преглежда, БАН и това е. Това, че си призна, може да компенсира играта с хак. Имаш благословията ми Smile
Върнете се в началото Go down
-=MovinG=-
Нечовешки Админ
Нечовешки Админ
-=MovinG=-


Брой мнения : 7
Age : 37
Местожителство : Елин Пелин
Registration date : 25.02.2008

Моля ви махнете ми бана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви махнете ми бана   Моля ви махнете ми бана Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 4:32 pm

еми според мен е добре да му се махне банна горе долу се е оправдал но да не се повтаря да прави това което каза Боби и няма да има проблем +тва ти си редовен играч недей да си разваляш репотацията която имаш
Върнете се в началото Go down
crazy
Сървър Админ
Сървър Админ
crazy


Брой мнения : 10
Местожителство : Стара Загора
Registration date : 09.03.2008

Моля ви махнете ми бана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви махнете ми бана   Моля ви махнете ми бана Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 6:36 pm

Обещавам че няма да се повтори
Върнете се в началото Go down
Asterix
Сървър Админ
Сървър Админ
avatar


Брой мнения : 11
Age : 42
Местожителство : Русе
Registration date : 25.02.2008

Моля ви махнете ми бана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви махнете ми бана   Моля ви махнете ми бана Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 7:11 pm

И аз прощавам един път ... още от едно време мразя хаковете и хакерите, така че внимавай за в бъдеще Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
NeBuL
Чавдар Богданов
Чавдар Богданов
NeBuL


Брой мнения : 48
Age : 36
Местожителство : Elin Pelin
Registration date : 25.02.2008

Моля ви махнете ми бана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви махнете ми бана   Моля ви махнете ми бана Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 7:13 pm

crazy намери ме в скайп-а и ми драсни ип-то си.
Locked
Върнете се в началото Go down
https://flextrycs.bulgarianforum.net
Sponsored content





Моля ви махнете ми бана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля ви махнете ми бана   Моля ви махнете ми бана Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Моля ви махнете ми бана
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребители :: Проблеми и Оплаквания-
Идете на: