Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ПравилаИндексPortalКалендарГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Баннат съм Безпричинно !

Go down 
+2
NeBuL
dumbass.rocklee
6 posters
АвторСъобщение
dumbass.rocklee
Bot
Bot
dumbass.rocklee


Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 28.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeЧет Фев 28, 2008 6:39 pm

Значи,изкам да се оплача заштото съм баннат безпричинно ! Админ . (точка) ме банна заштото съм бил Wall Hack ! Това не е истина !Изкам да играя в тоя сървар штото ми е скучно . А наи много се ядосвам от факта че съм баннат безпричино I love you Sad
Върнете се в началото Go down
NeBuL
Чавдар Богданов
Чавдар Богданов
NeBuL


Брой мнения : 48
Age : 36
Местожителство : Elin Pelin
Registration date : 25.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeЧет Фев 28, 2008 7:13 pm

Ще почакам Боби да напише причините за банна ти след което ще ти напиша какво мисля.
Само 1 ще ти кажа... невярвам Боби да си промени мнението за станалото за да ти махна банна.
Има админи на които думата им тежи тук и Боби е един от тях.
Така че можеш да се надяваш на чудо.
Върнете се в началото Go down
https://flextrycs.bulgarianforum.net
Bressan
Модератор
Модератор
Bressan


Брой мнения : 56
Местожителство : България , Варна
Registration date : 27.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeЧет Фев 28, 2008 7:38 pm

dumbass.rocklee написа:
Значи,изкам да се оплача заштото съм баннат безпричинно ! Админ . (точка) ме банна заштото съм бил Wall Hack ! Това не е истина !Изкам да играя в тоя сървар штото ми е скучно . А наи много се ядосвам от факта че съм баннат безпричино I love you Sad

1.Научи се да пишеш.
2.Не вярвам "." да те банне без причина.
3.Докажи всичко как е станало!
Върнете се в началото Go down
hellraizor
-----VIP-----
-----VIP-----
hellraizor


Брой мнения : 38
Age : 36
Местожителство : София
Registration date : 26.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeПет Фев 29, 2008 6:43 pm

Така, да приемем, че не си бил с хак(хеипотетично). Както вече разбрах(oще когато те баннах), си говорил с някой(по скайп), който ти е подсказвал. Той ми "доказа", че това е така. От тук следва, че ти си в разрез с друго правило, чието наказание също е БАН.

В случай, че се чудиш какво е това правило, прочети това и по- тчно:
Цитат :
ВНИМАНИЕ: Подсказването между двама или повече приятели, които играят от различни отбори, също се приема като използване на непозволени средства и води до перманентен бан!

Следователно дори приемайки хипотетично, че не си бил с хак, бана ти е съвсем заслужен!

Склонен съм да прощавам, но ти ме излъга! Mad Питах те говорил ли си с някой по скайп, ти каза не. А преди да те питам, друг играч ми изпрати скрийншот, че точно по това време сте говорили, и ми каза, че ти е подсказвал. Хайде сега кажи ми, при положение, че ме излъга най- нагло защо да ти бъде махнат бана?! Suspect

П.П. Защо си пуснал 2 теми ?
Върнете се в началото Go down
dumbass.rocklee
Bot
Bot
dumbass.rocklee


Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 28.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Не е така както си мислите !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeПет Фев 29, 2008 10:29 pm

Когато ми зададе въпроса "Да си говорил с някои по Skype?" Аз ти отговорих така:
-Може ли да видя ?!
Просто си помислих че имаш предвид чад в които съм казал че съм хак ... Sad
Върнете се в началото Go down
Bressan
Модератор
Модератор
Bressan


Брой мнения : 56
Местожителство : България , Варна
Registration date : 27.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeПет Фев 29, 2008 11:21 pm

Само човек като погледне темата (Баннат съм Безпричинно !) и му става ясно.Нямаш хак Добре!Не си прочел правилата Добре!Но за първи път ли чуваш че говоренето (подсказването) по Skype е забранено?
Върнете се в началото Go down
NeBuL
Чавдар Богданов
Чавдар Богданов
NeBuL


Брой мнения : 48
Age : 36
Местожителство : Elin Pelin
Registration date : 25.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeПет Фев 29, 2008 11:41 pm

Добрем... да кажем че новите правилата за говоренето по skype излязоха по късно и няма да се водя по тях.
Но все още не ми даваш никакво доказателство...
Има вариянт да те unban по милост само защото си БИЛ админ.

Затова ще направя така. Админите ще си кажат мнението, ако събереш повече положителни гласа ще ти махна банна! Ще преброя мненията утре в 17:00 успех.


Моето лично мнение (което няма да броя) е бана ти да не се маха защото доколкото си спомням и преди имах оплаквания от теб.
Върнете се в началото Go down
https://flextrycs.bulgarianforum.net
Bressan
Модератор
Модератор
Bressan


Брой мнения : 56
Местожителство : България , Варна
Registration date : 27.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeПет Фев 29, 2008 11:50 pm

Няма ли да е по - добре да направим анкета ?
Върнете се в началото Go down
NeBuL
Чавдар Богданов
Чавдар Богданов
NeBuL


Брой мнения : 48
Age : 36
Местожителство : Elin Pelin
Registration date : 25.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 1:53 am

Bressan написа:
Няма ли да е по - добре да направим анкета ?

Написал съм че искам мнението само на админи НЕ на всички.
Върнете се в началото Go down
https://flextrycs.bulgarianforum.net
Asterix
Сървър Админ
Сървър Админ
avatar


Брой мнения : 11
Age : 42
Местожителство : Русе
Registration date : 25.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 2:02 am

Ами не знам ... склонен съм на прошка ЕДНОКРАТНО ...
Върнете се в началото Go down
hellraizor
-----VIP-----
-----VIP-----
hellraizor


Брой мнения : 38
Age : 36
Местожителство : София
Registration date : 26.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 5:36 am

dumbass.rocklee написа:
Когато ми зададе въпроса "Да си говорил с някои по Skype?" Аз ти отговорих така:
-Може ли да видя ?!
Просто си помислих че имаш предвид чад в които съм казал че съм хак ... Sad

Неее. Ти каза: не не съм! След това аз ти казах: казаха ми, че сте говорили. И след това ти каза може ли да видя?! Аз не мога да разбера, защо просто не каза, да с хак бях или да- подсказваха ми Slap . Не разбирате ли, винаги е по- добре да кажеш истината, дори за момента да не изглежда така.

За да видиш, че не съм смотаняк и злобар ще дам гласа си ЗА премахването на бана ти. Няма да ти казвам да не правиш повече простотии. Ако искаш прави, играй с хакове, говори си по скайп. Само че, като те пипна бан по IP ще ти е най- малкият проблем!

Надявам се да си си взел поука!
Върнете се в началото Go down
-=MovinG=-
Нечовешки Админ
Нечовешки Админ
-=MovinG=-


Брой мнения : 7
Age : 37
Местожителство : Елин Пелин
Registration date : 25.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 5:30 pm

според мен нека си седи с бан една грижа по малко....


Последната промяна е направена от -=MovinG=- на Съб Мар 01, 2008 6:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NeBuL
Чавдар Богданов
Чавдар Богданов
NeBuL


Брой мнения : 48
Age : 36
Местожителство : Elin Pelin
Registration date : 25.02.2008

Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitimeСъб Мар 01, 2008 6:11 pm

Банна ти ще бъде махнат. Намери ме в skype за да ми кажеш ип-то си.

Поставен бан не се маха 2ри път!!!

Locked
Върнете се в началото Go down
https://flextrycs.bulgarianforum.net
Sponsored content





Баннат съм Безпричинно ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баннат съм Безпричинно !   Баннат съм Безпричинно ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Баннат съм Безпричинно !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Потребители :: Проблеми и Оплаквания-
Идете на: